środa, 24 lipca 2019. Imieniny Kingi, Krystyna, Michaliny

Zainwestują w "Dziką plażę" w Pasymiu

2018-03-24 20:54:48 (ost. akt: 2018-03-24 21:07:32)

Autor zdjęcia: UMiG Pasym

Boisko o Beach Soccer'a, dwa nowe boiska do piłki siatkowej plażowej, urządzenia fitness, zestaw street workout oraz linarium dla najmłodszych pojawi się na pasymskiej „Dzikiej plaży”. Koszt inwestycji to 50 tys. złotych.

Informacja o inwestycji wpłynęła w dniu 15 marca br. do pasymskiego Urzędu Miasta i Gminy, który wspólnie z LKS „Błękitni” Pasym złożył wniosek o dofinansowanie projektu w Lokalnej Grupie Działania Stowarzyszenie „Południowa Warmia”.
Uchwałą z dnia 7 marca LGD wybrało wniosek do dofinansowania i całą dokumentację wysłało do oceny merytorycznej do Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie. Po tej procedurze zostanie podpisana umowa o dofinansowanie. Na inwestycję, zgodnie z kosztorysem, zaplanowano kwotę niemal 50 000 zł, z czego kwota dofinansowania wyniesie około 47 200 zł brutto.
Uroki Pasymia dostrzegli już polscy filmowcy. Wielu turystów wraca tu co roku. Coś ich tu przyciąga... miejsca, ludzie i niezwykła atmosfera. Jak mówią, kto raz tu przyjechał, wróci po raz kolejny. W Pasymiu kręcono między innymi zdjęcia do popularnego serialu "Dom nad rozlewiskiem". Planowana, kolejna inwestycja w mieście, poprawi nie tylko komfort życia mieszkańców, ale także uatrakcyjni spędzanie wolnego czasu w okresie letnim na pasymskiej plaży.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages