Niedziela, 25 sierpnia 2019. Imieniny Belii, Ludwika, Luizy

Międzygminne Targi Przedsiębiorczości w Pasymiu już jutro!

2017-09-08 13:05:35 (ost. akt: 2017-09-08 13:08:28)

Autor zdjęcia: Joanna Karzynska

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do uczestnictwa, a mieszkańców regionu do odwiedzenia II edycji Międzygminnych Targów Przedsiębiorczości, które odbędą się w dniach 9-10 września 2017 roku w Ośrodku Wypoczynkowym Kalwa w Pasymiu. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki oraz media publiczne, w tym "Nasz Mazur".

Pierwsza edycja targów cieszyła się dużą popularnością. Wzięło w nich udział ponad 70 wystawców i około 20 instytucji wspierających.
W tym roku do organizacji oprócz gmin z powiatu szczycieńskiego: Dźwierzuty, Pasym, Rozogi i Świętajno, włączyła się gmina Biskupiec, Bisztynek i Piecki. Zainteresowanie targami wykazują kolejne samorządy, które są zapraszane do współorganizacji.
Jest to jedyna w województwie warmińsko-mazurskim tego typu inicjatywa samorządów wspierająca lokalnych przedsiębiorców w prowadzeniu działalności, poszukiwaniu nowych kontaktów biznesowych i partnerów gospodarczych. Celem wydarzenia jest promowanie patriotyzmu gospodarczego, prezentacja i aktywizacja lokalnej przedsiębiorczości, zachęcenie młodzieży do podjęcia trudu zakładania własnych przedsiębiorstw. Na chwilę obecną swoją obecność potwierdziło 18 instytucji, które są związane z prowadzeniem doradztwa biznesowego i wspierają przedsiębiorców w prowadzeniu działalności gospodarczej.
Poprzez organizację targów chcemy zapewnić przedsiębiorców o przychylności władz lokalnych dla istniejących i już nowozakładanych przedsiębiorstw.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages