Niedziela, 18 sierpnia 2019. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Konkurs "Pasym sfotografowany"

2017-04-08 13:10:32 (ost. akt: 2017-04-08 09:13:38)

Miejski Ośrodek Kultury ogłosił konkurs na fotografie Miasta i Gminy Pasym. Organizatorzy czekają na fotografie zrobione na terenie Miasta i Gminy Pasym. Tematem mogą być ludzie, zwierzęta, przyroda lub architektura. Jest tylko jeden warunek kwalifikacyjny – zdjęcia muszą być wykonane na terenie Pasymia.

Fotografie można zgłaszać do niedzieli, 21 maja. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone książkami, opublikowane na naszej stronie internetowej (http://mokpasym.pl/) i wyeksponowane na wystawie w MOK. W jury zasiądą: Hubert Jasionowski, Arkadiusz Młyńczak, Paweł Salamucha.
Zasady konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla amatorów.
2. Aby wziąć w nim udział należy przesłać tylko 1 zdjęcie w rozdzielczości minimum 1024x768 piks., a nie przekraczające 5 MB na adres mailowy mokispasym@wp.pl, w tytule należy podać nazwę konkursu „Pasym sfotografowany”, a w treści podać dane do korespondencji: numer telefonu i adres.
3. W treści maila należy napisać gdzie zdjęcie zostało zrobione i co lub kogo przedstawia np. nad Jeziorem Kalwa.
4. Zgłaszając zdjęcie do konkursu uczestnik zgadza się na publikację tego zdjęcia na stronie internetowej http://mokpasym.pl/, oraz wydruk i prezentację w formie wystawy oraz jednocześnie oświadcza, że jest autorem przesłanego zdjęcia i posiada do niego pełne prawa.
5. Ze zgłoszonych zdjęć zostaną wybrane 3, które zostaną opublikowane i nagrodzone.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
]kliknij[/ur
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages