środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

Najzdolniejsi uczniowie wyróżnieni

2016-07-05 13:11:18 (ost. akt: 2016-07-05 13:17:27)

W trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego nastąpiło wręczenie stypendium Burmistrza Miasta Pasym przyznawane w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży uczniom, którzy swoją postawą w roku szkolnym 2015/2016 zasłużyli na wyróżnienie.

Aby uzyskać stypendium Burmistrza Miasta Pasym należało osiągnąć średnią ocen 5,8 w szkołach podstawowych oraz 5,5 w gimnazjum oraz co najmniej bardzo dobrą oceną z zachowania. Stypendystami mogli zostać również uczniowie, którzy osiągnęli średnią nie niższą niż 4,0 oraz co najmniej wzorową ocenę z zachowania, a do tego osiągnęli miano laureata lub finalisty wojewódzkich bądź ogólnopolskich konkursów, turniejów i olimpiad przedmiotowych, lub sportowych szczebli wojewódzkich i centralnych. . Lista nagrodzonych zawiera 20 nazwisk.

Przyznane stypendium ma nagrodzić wysiłek włożony w osiąganie tak dobrych wyników w nauce, oraz przyczynić się do jeszcze większej motywacji i radości ze zgłębiania wiedzy.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: 
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages