Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Mają pomysł na walkę z bezrobociem 


2014-02-28 09:06:39 (ost. akt: 2014-02-28 09:09:26)

Aktywizacja zawodowa młodych ludzi, szczególnie tych, którzy charakteryzują się bierną postawą życiową, nie kształcą się i nie posiadają statusu bezrobotnego jest celem programu , który Ochotnicze Hufce Pracy będą realizowały m.in. w Pasymiu.

We wtorek, 25 lutego Piotr Płoski, zastępca wojewódzkiego komendanta OHP spotkał się z burmistrzem Bernardem Miusem, by omówić założenia realizacji projektu „Gwarancje dla młodzieży”, które mają w znaczący sposób przyczynić się do zwalczania bezrobocia wśród młodzieży.

Ich realizacją zajmą się Ochotnicze Hufce Pracy. — Program ma na celu zagwarantowanie młodym ludziom poniżej 25 roku życia możliwości podjęcia satysfakcjonującego zatrudnienia na maksymalnie cztery miesiące po ukończeniu kształcenia — mówił przedstawiciel OHP.

Burmistrz Pasymia pozytywnie odniósł się do planów realizacji projektu, zaoferował również pomoc przy upowszechnieniu informacji o inicjatywie, tak, aby dotarła ona do jak najszerszego grona odbiorców. 


Tylko ciekawe informacje:
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na szczytno.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages